UI / UX

Hedef iyi Bir Kullanıcı Deneyimi

Ziyaretçilerinize iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak için yola çıkıyoruz. Firmanızın gücünü ortaya çıkaracak, markanızı en iyi yansıtacak güçlü görsel tasarımla işlevselliği birleştiriyoruz.Web sitenizi kullanıcı dostu olarak tasarlıyor ve size uygun ara yüzler geliştirerek ziyaretçilerinizin sitenizde kolayca gezebilmelerini ve çok kısa sürede aradıklarını bulabilmelerini sağlıyoruz.

Strateji Geliştiriyoruz

Firmanızın faaliyet gösterdiği sektörde farkındalık yaratacak; markanızı, ürün ve hizmetlerinizi web siteniz aracılığıyla tüm dünyaya taşıyacak stratejiyi oluşturuyoruz.

Özgün Tasarım

Grafik tasarım bölümümüz geliştirdiğimiz stratejiye uygun olarak özgün ve size özel çizimler gerçekleştiriyor. Hazır temaların kullanılmadığı, sizi yansıtan değerlerin ön plana çıkarıldığı çizimleri sunuyoruz.

Responsive Tasarım / Mobil Uyumluluk

Web sitenizi günümüzde birçok kullanıcının tercih ettiği akıllı telefon, tablet gibi mobil cihaz ve çözünürlüklere uyumlu tasarlarız. Bu kapsamda yaptığımız responsive tasarım ile web sitenizin dijital dünyadaki tüm teknolojik cihazlarda yerini almasını sağlıyoruz.

Kodlama ve Yönetim Paneli Entegrasyonu

Web sitenizi kimseye bağımlı kalmadan kolay ve etkili bir şekilde yönetmeniz oldukça önemlidir. Firmanız hakkındaki gelişmeleri, haberleri, duyuruları, görsel, yazı vb. içerikleri kodlama bilmeden online olarak ekleyebilmelisiniz. Yazılım ekibimizin geliştirmiş olduğu "Weeb Admin" İçerik Yönetim Sistemi sayesinde tüm bunlara imkanınız olacaktır. Web sitenize "Weeb Admin" entegre edilerek online olarak sitenizi güncelleyebileceksiniz.

SEO Optimizasyonu

Web sitenizi arama optimizasyonuna (SEO) uyumlu olarak tasarlıyor ve içeriklerinizi SEO uyumlu olarak arama motorlarına entegre ediyoruz. Böylece kullanıcı deneyimi ve organik arama sonuçlarındaki performansınıza olumlu etkide bulunuyoruz.

Özel Çözümler

Firmanızı araştırıp incelediğimiz için sizi sektörünüzde ön plana çıkarabilecek, bilinirliğinize olumlu etkide bulanabilecek çözümler geliştirebiliyoruz. Tasarım ve yazılım ekibimizle gerçekleştirmiş olduğumuz toplantılarda "Size özel ne yapabiliriz?" sorusuna cevap arıyoruz. Sizden gelen önerilerle birlikte farklı , katma değer yaratacak teknolojik çözümler sunuyoruz.

Projeler

Markalarımız

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Blog

17.09.2019 15:30:39
Yapay Zekâ Mühendisliği Nedir?
Yapay Zekâ Mühendisliği Nedir?

Yapay zekâ, dünya genelinde üzerindeki çalışmaların artmış olduğu konuların başında gelmektedir....

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

İstanbul Teknik Üniversitesi

Zlux Aydınlatma A.Ş.

An-El Anahtar San. A.Ş.

Camyapı Cam Ltd.Şti

Karkim Yapı Kimyasalları

Fermada Led Aydınlatma

Kar Group

Smb Led Driver

Weeb
Weeb

Weeb Admin

Weeb Admin

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Weeb

Anasayfa

Weeb

Projeler

Weeb

Farkımız

Weeb

Hakkımızda

Weeb

Blog

Weeb

İletişim

Weeb

Kariyer

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Zlux

LG

Anel

E-Bülten Abonelik

Bizi Takip Edin

  • Weeb Behance
  • Weeb Instagram
  • Weeb Facebook
  • Weeb Linkedin
  • Weeb Twitter