Dijital
Tasarım

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı

Firmanızı tüm yönleriyle detaylı şekilde analiz ederek , vizyon ve misyonunuzu içselleştirerek kurumsal kimlik ve logo projenize başlıyoruz.

Kurum kimliğinizi yansıtacak, kurumsal algınızı güçlendirecek, hedef kitleniz tarafından fark edilecek ve firmanızı rekabette öne taşıyacak şekilde kurumsal kimlik ve logonuzu tasarlıyoruz.

Katalog ve Broşür Tasarımı

Öncelikle firmanızın hizmet ve ürünlerini inceliyor, stratejinize, hedef kitlenize ve vizyonunuza hakim oluyoruz. Gerçekleştireceğimiz tasarım ile hem mevcut hem de potansiyel müşterilerinizi hedefleyerek sektörünüzde farklılık yaratıyoruz.

Kullanacağınız ürün görsellerinin 4K foto gerçekçi renderlarını alarak, güçlü bir görsel anlatım sunmak ve hedef kitlenizi etkilemek farklı bakış açılarımızdan sadece bir tanesi diyebiliriz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Video / Montaj / Revize / Kurgu/ Efektlendirme / Bilgilendirme Bantları / Efektif Yazılar / Altyazılar /Slider / Dijital Ekipman / Lisanslı Müzik/Havadan Görüntü Çekimi (Drone 4K)

Dijital dünyada firma ve markanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkararak sektörünüzde fark yaratmanızı sağlıyoruz. Ekibimiz tarafından tüm çekimler 4K kalitede yapıyor ve orjinal görüntüleri arşivinizde bulundurmanız için size teslim ediyoruz. Havadan çekim ve 3D görselleştirme tekniklerini birleştirerek mükemmel görselliğe ulaşıyoruz.

Bunun sonucunda marka bilinirliliğinizi bir üst seviyeye taşımış oluyoruz.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Fabrika Fotoğraf Çekimi, Ürün Fotoğraf Çekimi , İç ve Dış Mekan Fotoğraf Çekimi, Havadan Görüntü Çekimi

Çekim öncesinde firmanızı/fabrikanızı ziyaret ederek keşif yaparız. Birlikte çekim gününü belirler ve profesyonel fotoğraf çekimini gerçekleştiririz.

Fotoğraf çekimini gerçekleştirdikten sonra gerekli retouch, dekupe, ışık işlemlerini gerçekleştiririz. Fotoğraflarınızı web, katalog, broşür, sunum gibi alanlarda kullanabilmeniz ve arşivleyebilmeniz için yüksek çözünürlüklü olarak size teslim ederiz.

3D Geliştirme

Firmanıza özel butik anlamda 3D Geliştirme hizmeti vermekteyiz. 3D Geliştirme çalışmalarını firmaların web siteleri, tanıtım katalogları, yeni ürün sunumları , broşürleri ve fuar tasarımlarına yönelik gerçekleştirmekteyiz.

3D Geliştirme ile ürününüzü kusursuz olarak gösterebilir, çeşitli açılardan 3D Geliştirme yaparak fotoğrafla elde edilemeyecek gerçekliği elde edebiliriz. Firmanız bu kapsamda ürünlerini istediği açıdan, çok yüksek kalitede ve görsellikte dijital ve basılı ortamda sunarak sektöründe ve rakipleri arasında fark yaratabilir. Renk , doku, ölçü, açı gibi bir çok parametreye etki de edebilirsiniz.

Etkili Ürün Sunumu

Firmanızı tüm yönleriyle detaylı şekilde analiz ederek , vizyon ve misyonunuzu içselleştirerek kurumsal kimlik ve logo projenize başlıyoruz.

Solid çizimi olan ürünlerinizin çeşitli açı, ışık, materyal özellikleri kullanarak ve gerekirse animasyon kurgusu da yaparak görselleştirmesini gerçekleştiriyoruz. Mouse hareketleri ile 360° derece döndürebilmenizi, yakınlaştırıp uzaklaştırabilmenizi, durdurabilmenizi vb. özellikleri ekleyebiliyoruz. Web sitenizde, fuarlarda, müşteri sunumlarınızda fark yaratabilmenize olanak sağlıyoruz.

Projeler

Markalarımız

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Blog

17.09.2019 15:30:39
Yapay Zekâ Mühendisliği Nedir?
Yapay Zekâ Mühendisliği Nedir?

Yapay zekâ, dünya genelinde üzerindeki çalışmaların artmış olduğu konuların başında gelmektedir....

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

İstanbul Teknik Üniversitesi

Zlux Aydınlatma A.Ş.

An-El Anahtar San. A.Ş.

Camyapı Cam Ltd.Şti

Karkim Yapı Kimyasalları

Fermada Led Aydınlatma

Kar Group

Smb Led Driver

Weeb
Weeb

Weeb Admin

Weeb Admin

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Weeb

Anasayfa

Weeb

Projeler

Weeb

Farkımız

Weeb

Hakkımızda

Weeb

Blog

Weeb

İletişim

Weeb

Kariyer

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Zlux

LG

Anel

E-Bülten Abonelik

Bizi Takip Edin

  • Weeb Behance
  • Weeb Instagram
  • Weeb Facebook
  • Weeb Linkedin
  • Weeb Twitter